Hakkımızda

Türkiye’nin öncü ve yenilikçi Hosting Firması!

Bizi yakından tanıyın!

Sektörde 20 yıldır hizmet veren Türkiye'nin öncü ve yenilikçi hosting firması WHMCSTR olarak; domain servisleri, hosting, sunucu kiralama , sanal sunucu, sunucu barındırma, e-mail, web güvenliği, hazır site çözümleri gibi ürünlerle başta küçük ve orta ölçekli işletmeler olmak üzere; web de var olmak ve büyümek isteyen yüzlerce farklı türde işletmeye katma değerli yenil nesil servisler sunmaktayız.

Sektördeki 20 yıllık tecrübemizin gücü ve deneyimli insan kaynağımızla farklı alanlarda faaliyet gösteren müşterilerimize müşteri odaklı çözümler geliştiriyoruz.Yeni teknolojilere sürekli yatırım yaparak kullanıcılarına yeni nesil web hizmetlerini ekonomik fiyata sunuyoruz.


Misyonumuz

Farklı sektörlerden oluşan müşterilerimize, rekabet avantajı ile kaliteli bir servise en uygun fiyatlarda erişmeleriniz sağlamak yenilikçi müşteri odaklı ve şeffaf olmaktır. Bu misyon çerçevesinde müşteri adaylarımızın ve müşterilerinizin zihinlerinde hiç soru işareti olmadan güvenilir bir şekilde hizmet almasını sağlamayı amaç edindik.


Ailemize katılın!

Binlerce websitesinin tercihi!

Siz de WHMCSTR ailesine katılın ve kesintisiz web sitesi deneyimini yaşayın!

40.000+

Mutlu Müşteri

40.000+

Mutlu Müşteri

40.000+

Mutlu Müşteri

40.000+

Mutlu Müşteri
Bize Ulaşın
  • 0850 380 01 15
  • info@radyoimza.com
  • Kuruköprü Mah Özler Caddesi Ahmet Özel Türkay iş Merkezi Kat, 8 D802:Seyhan/Adana
  • Yetkili Kişi:FERİT YENGİN Vergi Dairesi:ADANA/5 OCAK Vergi Numarası:9480355996
Copyright © 2023 RadyoReseller BILISIM TEKNOLOJILERI